Pristatymo / Grąžinimo informacija

Pristatymo kaina Lietuvoje*

MiestasPaslaugos kaina be PVMPVMSUMA2v sofa3v sofaMinkštas kampasČiužinys 160x200Čiužinys 180x200Lova + čiužinys 160x200Lova + čiužinys 180x200KOMODA
Dituva204.224.224.224.224.224.224.224.224.224.2
Endrejavas367.5643.5643.5643.5643.5643.5643.5643.5643.5643.56
Gargždai183.7821.7821.7821.7821.7821.7821.7821.7821.7821.78
Jokubavas204.224.224.224.224.224.224.224.224.224.2
Kartena387.9845.9845.9845.9845.9845.9845.9845.9845.9845.98
Kaunas48.4312,0760.560.560.560.560.560.584.784.772.6
Mastaičiai6111.672.672.672.672.672.672.684.784.772.6
Garliava5010.560.560.560.560.560.560.560.560.560.5
Klaipėda183.7821.7821.7821.7821.7821.7821.7821.7821.7821.78
Kretinga234.8327.8327.8327.8327.8327.8327.8327.8327.8327.83
Mažeikiai10421.84125.84125.84125.84125.84125.84125.84125.84125.84125.84
Palanga245.0429.0429.0429.0429.0429.0429.0429.0429.0429.04
Plungė5411.3465.3465.3465.3465.3465.3465.3465.3465.3465.34
Šilalė7415.5489.5489.5489.5489.5489.5489.5489.5489.5489.54
Šilutė408.448.448.448.448.448.448.448.448.448.4
Telšiai6213.0275.0275.0275.0275.0275.0275.0275.0275.0275.02
Jonava781594.3894.3894.3894.3894.3894.3894.3894.3894.38
Šiauliai12025.2145.2145.2145.2145.2145.2145.2145.2145.2145.2
Kuršėnai10922.89131.89131.89131.89131.89131.89131.89131.89131.89131.89
Kupiškis18037.8217.8217.8217.8217.8217.8217.8217.8217.8217.8
Varėna15031.5181.5181.5181.5181.5181.5181.5181.5181.5181.5
Vilnius57.3515.2572.672.672.672.672.672.6108.9108.972.6
Elektrėnai7816.3894.3894.3894.3894.3894.3894.3894.3894.3894.38
Krovos darbų įkainiaiPaslaugos kaina be PVMPVMSUMA
1 aukšto įkainis51.056.05
Liftas102.112.1

Pristatymo kaina Latvijoje

MiestasPaslaugos kaina be PVMPVMSUMA2v sofa3v sofaMinkštas kampasČiužinys 160x200Čiužinys 180x200Lova + čiužinys 160x200Lova + čiužinys 180x200KOMODA
Ryga237237237237237237237237
Daugpilis320320320320320320320320
Liepoja7373737373737373
Jelgava215215215215215215215215
Venspilis175175175175175175175175
Saldus135135135135135135135135
Kuldyga150150150150150150150150
Užnešimo paslauga (2 krovėjai)408.448.4

Pristatymo kaina UK

Paslaugų kainos - Jungtinė Karalystė Paslaugos kaina be PVMPVMSUMA2v sofa3v sofaMinkštas kampasČiužinys 160x200Čiužinys 180x200Lova + čiužinys 160x200Lova + čiužinys 180x200KOMODA
1 m3 kaina be PVMPVMSUMA
iki 2m317035.7205.7205.7205.7205.7205.7205.7181.5181.5205.7
iki 4m315031.5181.5
iki 6m313027.3157.3
iki 8m311023.1133.1
iki 10m310021121
Siuntos tipasVnt. kaina be PVMPVMSUMA
Siuntos >15 kg204.224.2
Siuntos 15-25 kg306.336.3
Siuntos 25-35 kg357.3542.35

*Nurodyta pristatymo kaina yra preliminari. Ji priklauso nuo siunčiamo atstumo ir baldų kiekio. Norint gauti tikslesnę kainą, galite susisiekti su mumis telefonu +370-694-51966 arba kitais būdais. Pristatymą reikės apmokėti gavus prekę.

AUKŠTYN

KREPŠELIS 0

Prisijungti

Susikurti paskyrą

Jūsų asmens duomenys bus naudojami palaikyti jūsų patirtį šioje svetainėje, valdyti prieigą prie jūsų paskyros ir kitais tikslais, aprašytais mūsų privatumo politikoje.

Slaptažodžio atkurimas

Pamiršote slaptažodį? Įveskite savo paskyros vardą arba el. paštą. Naujo slaptažodžio nuorodą gausite el. paštu.

lt_LT