Apie mus

“Jauskitės kaip namuose.”

Play Video

Jau keturis dešimtmečius padedame kurti jaukumą ir individualų stilių savo klientų namuose, siūlydami įsigyti minkštus baldus ir interjero aksesuarus iš įvairių pasaulio šalių. Jaučiamės įvertinti ir pripažinti, nes pastebime, kad tradicija įsigyti baldus prekybos centre „Šilas“ keliauja iš kartos į kartą.
Originalumas ir naujovės yra užkoduoti mūsų veikloje nuo prekybos centro „Šilas“ įkūrimo 1983-iųjų metų birželį. Pastato projektą kūręs architektas Alfredas Gytis Tiškus neturėjo prototipo, kuriuo galėtų remtis, todėl apžiūrėti prekybos centro atvykdavo specialistai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš visos Sovietų Sąjungos. A. G. Tiškus komentuodamas savo kūrybinius sprendimus po dvidešimties metų, ypač didžiavosi originaliu sumanymu eksponuoti baldus kambario tūrio erdvėse. Ypatingą atmosferą centre sukuria per stoglangius skilndanti natūrali dienos šviesa.

Mūsų tikslai

Siekiame, kad kiekvienas, apsilankęs baldų centre, pasijustų tarsi namuose, patirtų apsipirkimo malonumą, galėtų atsipalaiduoti ir pabendrauti. Savo klientus kviečiame pasimėgauti nemokama kava, pasklaidyti knygų puslapius, atsikvėpti nuo skubėjimo, pajusti gamtos prisilietimą, pušų teikiamą atgaivos jausmą vasarą veikiančioje Stogo terasoje. Mums svarbus bendruomeniškumo jausmas, pažinimo ir įkvėpimo džiaugsmas, todėl čia vyksta renginiai, edukaciniai užsiėmimai ir kitos kultūrinės, kūrybinės veiklos.
Pateikti Jums kuo įvairesnį, naujų mados tendencijų – miegamojo lovas, sofas, minkštus svetainės kampus, fotelius, pufus, staliukus, komodas, interjero elementus – visa tai rasite užsukę pas mus.
Mūsų stiprybė – kuriami ilgalaikiai ryšiai su Lietuvos ir užsienio partneriais bei itin kokybišką produkciją siūlančiais patikimais tiekėjais.
Džiaugiamės galėdami kartu kurti šeimos prisiminimus ir aplinką, kurioje gera būti! Laukiame Jūsų apsilankant atsinaujinusiame baldų prekybos centre „Šilas“.

Darbo laikas

Pirmadienis:
Antradienis:
Trečiadienis:
Ketvirtadienis: 
Penktadienis:
Šeštadienis:
Sekmadienis: 

10-19val
10-19val
10-19val
10-19val
10-19val
10-19val
10-15val.

Turite klausimų?

Mielai atsakysime : info@pcsilas.lt

Mūsų telefonas : +370-694-51966

AUKŠTYN

Ieškoti pcsilas.lt

Login

Create an account

Jūsų asmens duomenys bus naudojami palaikyti jūsų patirtį šioje svetainėje, valdyti prieigą prie jūsų paskyros ir kitais tikslais, aprašytais mūsų privatumo politikoje.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

KREPŠELIS (0)

Pridėta prie norų sąrašo PERŽIŪRĖTI SĄRAŠĄ