Piegādes / atgriešanas informācija

Piegādes cena Lietuvā *

PilsētaPakalpojuma cena bez PVNPVNSUMMA2v dīvāns3v dīvānsMīkstais stūra dīvānsMatracis 160x200Matracis 180x200Gulta + matracis 160x200Gulta + matracis 180x200Kumode
Dituva204.224.224.224.224.224.224.224.224.224.2
Endrejavas367.5643.5643.5643.5643.5643.5643.5643.5643.5643.56
Gargždai183.7821.7821.7821.7821.7821.7821.7821.7821.7821.78
Jokubavas204.224.224.224.224.224.224.224.224.224.2
Kartena387.9845.9845.9845.9845.9845.9845.9845.9845.9845.98
Kauņa48.4312,0760.560.560.560.560.560.584.784.772.6
Mastaičiai6111.672.672.672.672.672.672.684.784.772.6
Garliava5010.560.560.560.560.560.560.560.560.560.5
Klaipēda183.7821.7821.7821.7821.7821.7821.7821.7821.7821.78
Kretinga234.8327.8327.8327.8327.8327.8327.8327.8327.8327.83
Mazeiķi10421.84125.84125.84125.84125.84125.84125.84125.84125.84125.84
Palanga245.0429.0429.0429.0429.0429.0429.0429.0429.0429.04
Plungė5411.3465.3465.3465.3465.3465.3465.3465.3465.3465.34
Šilalė7415.5489.5489.5489.5489.5489.5489.5489.5489.5489.54
Silute408.448.448.448.448.448.448.448.448.448.4
Telšiai6213.0275.0275.0275.0275.0275.0275.0275.0275.0275.02
Jonava781594.3894.3894.3894.3894.3894.3894.3894.3894.38
Šiauliai12025.2145.2145.2145.2145.2145.2145.2145.2145.2145.2
Kuršėnai10922.89131.89131.89131.89131.89131.89131.89131.89131.89131.89
Kupiškis18037.8217.8217.8217.8217.8217.8217.8217.8217.8217.8
Varėna15031.5181.5181.5181.5181.5181.5181.5181.5181.5181.5
Viļņa57.3515.2572.672.672.672.672.672.6108.9108.972.6
Elektrėnai7816.3894.3894.3894.3894.3894.3894.3894.3894.3894.38
Iekraušanas maksaPakalpojuma cena bez PVNPVNSUMMA
1. stāva cena51.056.05
Lifts102.112.1

Piegādes cena Latvijā

PilsētaPakalpojuma cena bez PVNPVNSUMMA2v dīvāns3v dīvānsMīkstais stūra dīvānsMatracis 160x200Matracis 180x200Gulta + matracis 160x200Gulta + matracis 180x200Kumode
Rīga237237237237237237237237
Daugavpils320320320320320320320320
Liepāja7373737373737373
Jelgava215215215215215215215215
Venspils175175175175175175175175
Saldus135135135135135135135135
Kuldīga150150150150150150150150
Piegādes pakalpojums (2 iekrāvēji)408.448.4

Piegādes izmaksas uz Lielbritāniju

Pakalpojumu cenas - Lielbritānija Pakalpojuma cena bez PVNPVNSUMMA2v dīvāns3v dīvānsMīkstais stūra dīvānsMatracis 160x200Matracis 180x200Gulta + matracis 160x200Gulta + matracis 180x200Kumode
1 m3 cena bez PVNPVNSUMMA
līdz 2m317035.7205.7205.7205.7205.7205.7205.7181.5181.5205.7
līdz 4m315031.5181.5
līdz 6m313027.3157.3
līdz 8m311023.1133.1
līdz 10m310021121
Sūtījuma veidsGab. cena bez PVNPVNSUMMA
Sūtījumi> 15 kg204.224.2
Sūtījumi 15-25 kg306.336.3
Sūtījumi 25-35 kg357.3542.35
Top

Pieslēgties

Izveidot kontu

Jūsu personas dati tiks izmantoti, lai atbalstītu jūsu pieredzi šajā vietnē, lai pārvaldītu piekļuvi jūsu kontam un citiem mūsu aprakstītiem mērķiem privātuma politika.

Paroles atkopšana

Aizmirsi paroli? Lūdzu, ievadiet savu lietotājvārdu vai e-pasta adresi. Jūs saņemsit saiti, lai izveidotu jaunu paroli pa e-pastu.

IEPIRKŠANĀS GROZS 0

lv